Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 06.10.2011 08:55:48 

zakrslí králíci od lesa

králíčci v nových domovech

Zde najdete zprávy a fotky ušáků, které nám posílají jejich noví majitelé.

 

 

PUSSY OD LESA

Tato krásná rex beraní slečna se odstěhovala do Prahy ke svým novým paničkám, které si ji vybraly velice pečlivě.

Paní Halášková se svojí dcerkou se k nám totiž přijely podívat na králíčky vůbec aby věděly jak to u nás chodí, jak se u nás ušáci mají a co vlastně takový králíček požaduje a potřebuje. Velice toto rozhodnutí oceňuji, protože je mnoho lidí, kteří pořízení zvířátka berou na lehkou váhu a já si cením toho, že to holky vzaly za správný konec a nejdříve udělaly všechno pro to aby se u nich měl ušák co nejlépe.

Pussy odjela do nového domova v den, kdy jí bylo těch správných 7 týdnů a byla opravdu maličká. V novém domově se má opravdu úžasně a i když dělá různé nepravosti, holky to s ní zvládají opravdu skvěle a myslím, že by jí kdejaký ušák mohl závidět.

Už třeba jen to, že její nová malá panička jí po bytě vystavuje cestičky z ručníků a dek aby jí to neklouzalo po plovoucí podlaze je pro mě veliká novinka.

 

 

BABY OD LESA

Krásná strakatá rex beranička Baby se odstěhovala opravdu kus cesty od nás. Její nový domov je až na Šumavě, kde má partu králičích kamarádů a kamarádek.

Její nová panička si ji vybrala nejspíše hlavně kvůli jejím modrým kukadlům, protože ty dělaly z Baby opravdu krasavici.

Baby je v novém domově jako domácí mazlíček, ale může se těšit i na miminka, protože její panička má i králičí kluky a další holky a bude se věnovat i chovu.

 

 

MOTY OD LESA

Teddy sameček Moty si svou novou paničku našel až v Praze.

Tam se odstěhova už jako opravdové miminko a i když měli ze začátku menší potíže s učením na záchod a se zvykáním na česání a jiné drobnosti, Motyho má jeho panička moc ráda a já jí moc děkuji za velice pěkné maily, které nám o Motýskovi posílá.

Myslím, že kdyby se měli všichni králíčci tak jako Moty, bylo by na světě hned veseleji.

 

MUMÍNEK OD LESA

Motyho bráška Mumínek měl své nové paničky asi ještě než přišel na svěd. Už když byla Daiquiri březí, bylo jedno miminko rezervované pro paní a slečny Klíčovi z Brna.

Podle mě už ze jména, které mu holky pečlivě vybraly je vidět, že je to opečovávaný a milovaný tvoreček a že se má opravdu výborně.

Moc děkuji nejmenší slečně Terezce za krásný obrázek, který nám namalovala a všem z rodiny děkuji, že se o Mumínka starají a že ho mají rádi.

 

TEDÍK OD LESA

Saténový klučina Tedík se odstěhoval do Brna, kde se stal po menších komplikacích právoplatným členem rodiny a já jsem za to moc ráda.

Jeho nová panička měla velice špatné zkušenosti s koupí králíčka v obchodě a měla obavu aby se Tedíkovi něco nestalo a aby vše zvládl, ale i přes to, že Tedík musel k veterináři ihned po příchodu do nového domova, vše zvládli bezvadně a dnes už je Tedík opravdu zabydlený a je z něj právoplatný člen rodiny.

Jeho nová panička na něj dává pozor a hlídá aby mu děti neprojevovali více lásky než je zdrávo. :o)

To osobně moc oceňuji a moc za to paní Lence děkuji. Sama mi paní Lenka napsala, že Tedík je lepší jak televize a že je dnes velice ráda, že si králíčka pořídila.

Toto mě vždycky udělá velkou radost, když vím, že se má ušák ve svém novém domově dobře a navíc, že jsou jeho noví majitelé rádi, že si králíčka pořídili i když třeba neměli jistotu, že je králík to pravé zvířátko, které se k nim bude hodit.

U Tedíka to klaplo na celé čáře a já za to celé jeho nové rodině děkuji!

         

BARBIE OD LESA

Saténová slečna Barbie má svůj nový domov u své nové paničky, slečny Danielky.

Ta dostala Barbii jako dárek a bylo to pro ni velké překvapení. Na našich stránkách si ji vyhlídla sama a od začátku se jí moc líbila. Nevěřila tomu, že by bylo možné ji z takové dálky dostat ale její strýček vše zařídil a holky už jsou dneska spolu.

Danielka je velice šikovná a zodpovědná panička, která o králíčcích nastudovala co šlo a já nemám vůbec obavy, že by to s Barbií nezvládla.

Už nám také poslala svoje první fotečky.

  

 

 

PLYŠKO OD LESA

Satéňáček Plyško se ze všech miminek odstěhoval nejdále. Jeho nový domov je až na Slovensku, kde bydlí jako právoplatný člen rodiny a kamarád jeho nové paničky.

Jeho nová panička má s králíčky zkušenost a proto nemám o prcka žádnou starost. Už jen výběr jména byl myslím velice pečlivý a mě se na malého moc líbí.

       

 

POLÁRKA OD LESA

krásná saténová dáma Polárka má svůj nový domov v CHS KEMET jako už pár jejich předchůdců. 

Polárka je typově velice pěkná samička a já jsem už teď zvědavá jaká po ní do budoucna budou miminka. V tomto vrhu satéňáčků je Polárka jediná, která šla do dalšího chovu. 

         

 

LUCINKA OD LESA

Saténová beránčí slečna Lucinka se odstěhovala do Olomouce k velice milé paničce, kde už dnes bydlí i její polobráška Jonášek.

Jonášek je syn Marokánky a Eliota.

Lucinku dostal k narozeninám bratr Adélky, která si vybírala Jonáška a tak už doma konečně ustanou hádky o Jonáška a každý bude mít na starost jednoho ušáka. :o)

Jsem moc ráda, že Lucinka bude v novém domově jako člen rodiny a že bude mít jak lidskou tak králičí společnost. Slečna Adélka je velice šikovná a zodpovědná majitelka a panička a já nemám o oba ušáky ani tu nejmenší starost.

 

 

LAVINIA OD LESA

Krásná teddy slečna Lavinia je v novém domově velice daleko od nás, ale má se opravdu výborně.

Její novou paničkou je slečna Markéta a i když Lavinku nedostala jako úplně miminko, holky si na sebe zvykly velice rychle. Lavinia od první chvilky zvládá vodění na vodítku i když samozřejmě trénování není nikdy dost, ale panička jí dala možnost najít si svoje oblíbené mnístečko doma a to je na opěradle sedačky, kde má přehled o veškerém dění doma.

Na Lavinii chodí jen dobré zprávy a paničce se líbí jak vzhledem tak povahou a to je pro mě jako pro chovatele ta největší pochvala, kterou jsem mohla dostat.

        

LUCIUS - BUCIFÁLEK OD LESA

Krásný sameček Bucifálek šel do svého domova také jako domácí mazlíček a kamarád.

Má svého nového malého páníčka, kterého překvapil, když na něj čekal doma po návratu s letního tábora. O Bucifálka se prý krásně starají oba bráškové, berou si ho do svého pokojíčku a on si od nich nechá z lásky líbit skoro všechno. I vožení v tatře. :o)

Vše se však děje pod dozorem maminky obou klučinů, která nedopustí aby se kluci do hry moc zapálili a také jak se sama přiznala, sama Bucifálka moc ráda češe a mazlí. :o)

Jsem moc ráda, že má Bucifálek domov plný lásky, péče a fajn kamarádů.

    

 

LADY ROSE OD LESA

Malá Ladynka je velice pěkná žlutá samička s havana proužky. Z celého vrhu má nejkratší srst, ale její paničce to vůbec nevadí a Ladynku má moc ráda.

Svůj nový domov našla v Děčíně což je od nás kus cesty, ale panička je z ní natšená a to je pro mě největší odměna.

Malá Ladynka vypadá spíš jako zakrslý liščí což asi zdědila po svých liščích předcích s tátovi strany. Je to myslím na jednu stranu praktická věc, protože její srst se bude mnohem lépe udržovat.

Sami se můžete podívat jaké má Ladynka krásné bydlení a že se jí daří dobře.

  

 

PAN PALAČINKA OD LESA

Toto velice nezvyklé jméno dostal sameček s teddy genem, který je opravdu velice pěkný a mě osobně toto jméno velice zarazilo. :o)

Ale oceňuji originální nápady, takže proč ne. :o)

Pana Palačinku vybrala slečna z Brna pro svoji kamarádku jako dárek k narozeninám. Přijela si pro Palačinku z Brna i se svou kamarádkou, která má od nás beránčího samečka Bobíka od Marokánky.

Máme i první fotečky jak se Palačinka zabydloval, takže se všichni můžete podívat jak se mu vede.

  

SNĚHURKA OD LESA

Tato jemná samička s teddy genem, dostala krásné pohádkové jméno Sněhurka i když má trošku tmavší uši a krásné kroužky kolem očí.

Té jsem její majitelku a kamarádku našla docela náhodou. Odepsala jsem na inzerát, kde bylo výslovně napsáno, že mají zájem o krátkouchého králíčka, ale ne teddy.

Sněhurka teddík nebyla, tak jsem to zkusila a klaplo to. :o)

Její paničce padla do oka ihned na prvních fotkách a když jsem jí poslala i fotky její pravé sestřičky, která je u nás v chovu, samičky Samie, bylo rozhodnuto.

Sněhurka dnes bydlí v Českých Budějovicích a kromě své paničky, která ji má moc ráda a která se do ní okamžitě po prvních fotkách zamilovala, má i králičího kamaráda. Určitě netrpí nudou ani nedostatkem lásky.

 

 

CIPÍSEK OD LESA

Sametový, čistě černý rex beránek Cipísek na svůj nový domov čekal taky o trošku déle než jeho bráška, ale myslím, že nakonec se mu to opravdu vyplatilo.

Jeho dnešní novou paničkou a kamarádkou je malá holčička Danka, která Cipíska zbožňuje a i přeztože si přála bílého králíčka s krátkými oušky a modrými očky, nakonec jí černý beránek vůbec nevadil. :o)

Cipísek se má opravdu výborně a věnuje se mu opravdu veliká péče a láska. Má i svého morčecího kamaráda, ale hlavně má samozřejmě Danku, která pro něj od svých rodičů dostane opravdu všechno i když původně měl Cipísek bydlet venku, pak se slevilo na klec doma... No a teď už má samozřejmě Cipísek k dispozici takřka neomezený prostor. :o)

Sami se podívejte jaký je dnes Cipísek krasavec a jak mu to sluší. 

   

LOJZÍK OD LESA

Čistě černý sameček Lojzík na svoje nové majitele čekal nejdéle, ale dočkal se.

Z ničeho nic si pro něj přišel nový majitel a kamarád Honzík se svoji sestřičkou a Lojzík se jim zalíbil.

Honzík mu osobně vyrobil krásnou přepravku, kde se Lojzík okamžitě zabydlel a Honzík sám řekl, že je mu jedno jakou má ušák barvu, ale že se mu líbí jak se Lojza mazlí. :o)

Vůbec nepochybuji, že se Lojzík bude mít jako v bavlnce, protože Honzík má se zvířátky zkušenosti a ví, že zvířátko je živý tvor a ne hračka se kterou si může dělat co se mu zalíbí.

 

UŠÁČEK OD LESA

Opět černobílý strakáček dostal opravdu králičí jméno Ušáček a odstěhoval se ke své nové malé paničce do Brna.

Ušáček šel ke své nové kamarádce jako dáreček k narozeninám a podle zpráv, které jsem dostala od maminky majitelky to byl opravdu dárek, který udělal radost a který překvapil.

Můžete se zde sami podívat jak jim to spolu s Ušáčkem sluší.

Musím říct, že mě velice potěšilo, že Ušáček našel tak krásný domov, kde je členem rodiny a kamarádem všech.

      

 

FERDINANT OD LESA

Krásný černobílý strakáček Ferdinant nebo-li Ferda se po prvním pokusu, kdy měl bydlet v Olomouci nakonec odstěhoval do Litovle. :o)

Původně měl bydlet u paní, která od nás má svého mazlíčka a kamaráda Flíčka, ale kluci se v jednom bytě nemohli nějak domluvit, takže si Ferdíka vzala kolegině paní Prášilové, která sice váhala, ale nakonec neodolala a Ferda je u ní.

Má se tam výborně. Má svoji morčecí kamarádku Žovku a také samozřejmě péči svojí nové paničky.

Mám o něm zprávy, že je to pěkný divoch a že jeho panička se s ním opravdu nenudí. :o)

Jsem ráda, že Ferdík i přes krkolomný start do nového domova všechno zvládl a moc děkuji paní Prášilové, že se o něj tak postarala a našla mu domov plný lásky a kamarádů.

 

EYWA OD LESA

Tato krásná žlutá strakatá slečna dostala od své nové paničky velice neobvyklé jméno Eywa.

Malá Eywa se odstěhovala do Plzně, kde je jako domácí mazlíček a zatím na ni žádné stížnosti nepřišly. Myslím, že se má velice dobře a vzhledem k tomu, že od malička byla moc pěkná, podle mě jí nikdo nemůže odolat. :o)

 

AMÁLKA OD LESA

Beránčí slečna Amálka se odstěhovala do chovatelské stanice bezsrstých morčat k Praze.

Tato samička se má v novém domově opravdu tak jak asi málokterý ušák. Její nová panička jí pořídila ne jen krásnou klec, domeček, pelíšek, boudičku, hračky, výborné krmení... ale hlavně má Amálka králičího kamaráda sijamského beránka, se kterým bude třeba mít i někdy svoje miminka. Amálku čeká přes léto pobyt v krásné profesionální venkovní králíkárně s výběhem venku a přes zimu luxusní bydlení v teple domova, kde mají pro sebe ušáci svoji vlastní místnost.

Jejich nová panička má se zvířátky zkušenost a já jsem moc ráda, že Amálka se dostala do tak úžasných podmínek, kde má hromadu zvířecích kamarádů, ale také děti, kteří se o ni starají a o nějaké nudě se asi v tomto novém domově vůbec nedá mluvit.

    

 

 

EDWARD A BELLA OD LESA

Tento páreček genových teddíků je opravdu zvláštní.

Sameček Edward je z vrhu J a v odchovech ho najdete jako Jonatána. Je to syn naší samičky Daiquiri a samečka Mika.

Bella neboli Karkulka je s teddy vrhu K a je to dcerka naší genové samičky Samie.

Tito dva chlupáči se odstěhovali do Vysočam, kde mají k dispozici opravdu všechno co takový králík potřebuje a samozřejmě ještě celý dům navíc. :o)

¨Jako svoje miláčky si je vybrala moje kamarádka Liduška a její přítel Norbert, který má u sebe prcky ubytované.

O ušácích mám novinky dá se říct denně. Opravdu jim neschází vůbec nic a kdyby se tak dařilo všem králíčkům, kteří od nás odcházejí, opravdu by mě bylo o hodně lépe na světě. Králíci ovládli Norbertův dům naprosto bes potíží a okamžitě vzali vše do svých tlapek.

Moc děkuji Lidušce i Norbimu, že umožnili těmto dvěma divochům užívat si života jak to jen jde!!!

        

 

SNEHULKO OD LESA

Malý hermelínek Snehulko je jediný z našeho čtvrtého vrhu hermelínků, který šel do nového domova jako domácí mazlíček.

Svoje nové páníčky si našel v Bratislavě a ti na něj čekali opravdu dlouho. O hermelínka měli zájem ještě než prcci vůbec přišli na svět.

Malý Snehulko se má opravdu výborně. Má dokonce i svou králičí kamarádku, která je sice ze zverimexu a je přece jenom větší, ale to Snehulkovi určitě nevadí.

Od jeho nových majitelů už přišly první zprávy, že Snehulko chodí krásně na záchod a nezalekne se prý ničeho. Se svoji kamarádkou vychází ve výběhu také velice dobře, ale jeho chlupatá kamarádka Gulka by ho nejraději samou láskou zalehla, takže nechávat je spolu osamotě dost dobře nejde. :o)

Snehulko si v novém domově zvykl opravdu rychle a já jsem moc ráda, že se má tak dobře. Baští si jako málokterý ušák a o mazlení nouzi také nemá.

Moc děkuji celé rodině Peškových jak se o našeho klučinu starají a moc děkuji, že kvůli němu vážili tak dlouhou cestu až k nám jenom aby si mohli ušáka sami vyzvednout.

     

 

JONÁŠEK OD LESA

Beránčí krasavec Jonášek se odstěhoval do Olomouce. Jeho panička je slečna Adéla a Jonáška si zamluvila ještě než se vůbec prcek narodil.

Jonášek je dnes členem domácnosti a dokonce mu jeho panička plánuje pořídit i králičí kamarádku aby nebyl sám.

Na Jonáška chodí jen samé dobré zprávy i když co se týká záchoda, zatím mu to moc nejde. :o)

Jsem moc ráda, že Jonášek našel domov plný lásky a kamarádů, protože to je pro chovatele vždy ta největší odměna.

Moc děkuji Adélce za její pravidelné maily, ve kterých mi píše jak se jim s Jonáškem daří a také bych jí chtěla moc poděkovat za její krásný dárek, který mi přivezla. Osobně nám vyrobila krásného keramického králíčka, který bude od teď maskotem našich ušáků.

Moc děkuji!!!!

 

BARUŠKA OD LESA

Jediná slečna ve vrhu od Marokánky dostala krásné mazlivé jméno Baruška.

Ta se odstěhovala za beránkem, který je také z našeho chovu a najdete ho také zde v nových domovech. Je to samozřejmě beránčí chlupáč Bobíšek.

Do této příjemné rodiny už naši králíčci asi patří, protože Baruška už je třetí, kterou si milá paní Bohatá u nás vybrala.

Baruška má hromadu svých nových zvířecích kamarádů. Kromě Bobíška zde bydlí s morčaty a s kočkami a všichni jsou jako jedna rodina. K dispozici mají ušáci celou zahradu a samozřejmě veškerý luxus doma.

Když se mají zvířátka takhle, je na světě hned lépe!

         

 

FLAKE VOM WALDE (od lesa)

Tento beránek se svým originálním jménem je stejně jako Bobík prcek se saten genem.

Jeho nová panička si ho vybrala jako společníka ke svému morčecímu kamarádovi a i když se prcek při odběru choval velice divoce a tvářil se jako že ho nikdy v životě nikdo nechoval, samozřejmě se po příjezdu do svého nového domova uklidnil a už je jako doma.

Jsem moc ráda, protože ani na něj žádné stížnosti nejsou. První seznamování s morčákem proběhlo bezvadně a bes konfliktů, takže to vypadá, že kluci budou už brzo sdílet jednu klec a jeden výběh.

Jsem moc ráda, že šel prcek do nového domova jako mazlíček a i přesto nebude sám a bude mít svého chlupatého kamaráda.

Jeho nová panička je také milovnice koní, takže jsme při odběru ušáka rozebraly koně a prrošly stáj a mě osobně se to moc líbilo. Jsem ráda, že šel ušák do tak milé společnosti.

   

 

BOBÍK OD LESA

Beránčí klučina bobík je opravdu krasavec. Je to ušák se saten genem a ostudu nám opravdu neudělal.

Svůj nový domov a své nové kamarády si našel v Brně, kde se má opravdu jako v králičím ráji. I když to je teprve první králíček, který do této rodiny zavítal, opravdu se zabydlel velice rychle a jeho nová panička ho zatím jen a jen chválí. Bobík už za dva dny běhá na volno po bytě a svou paničku takřka neopustí. Rád s ní žehlí, pracuje u počítače a dělá jí společnost kam se hne.

Jsem moc ráda, že v sobě Bobík a jeho nová majitelka a kamarádka našli takové zalíbení. Byla to asi láska na první pohled, protože už ten den co Bobík odjel mi přišel mail plný chvály a krásných fotek.

Však se podívejte, že Bobík se má opravdu královsky. Moc děkuji paní Rubinové, že i přes mírné potíže s výběrem ušáka na nás nezanevřela a že si s Bobíkem tak rozumí. Opravdu u mě vede rekord s rychlostí zaslaných fotek. :o)

                     

 

 

KNÍREK OD LESA

Chlupatý sameček Knírek je opravdu králíček, který si svoje místo na světě vybojoval.

Je to poslední mládě od naší teddy samičky Pampelišky, ale ta se o něj odmítla starat a jelikoš jsem ho naštěstí našla včas, podařilo se nám ho zachránit. Ujala se ho naše beránčí samička Sváťa, která ho bes problémů odchovala i se svými dvěma beránčími prcky a i když to u Sváti vypadalo opravdu zvláštně, že tam běhají dva malí beránci s krátkou srstí a mezi nimi hopká jeden krátkouchý chlupáček, vyrostl Knírek opravdu do krásy.

Jeho krásná čokoládově hnědá barva mě samozřejmě natchla, ale jelikoš se zase podařil kluk, nechat jsem si ho už nemohla.

Ale Knírek si svoje páníčky našel a jsem za to moc ráda.

Dnes bydlí Knírek v Praze u svých nových majitelů a kamarádů. ˇZatím na něj žádná stížnost nepřišla a musím říct, že jsem na něj pyšná, protože je ne jenom krásný, ale také si s ním jeho noví majitelé užívají dostatek legrace, takže smutno s ním určitě není.

Moc děkuji za zprávičky o Knírkovi a také bych moc chtěla pochválit originální jméno, které prckovi jeho páníčci vybrali. Je to první a asi i poslední Knírek, který se u nás narodil. :o)

 

TIMON OD LESA

Krásný beránek Timon je z našeho prvního vrhu saténových beránků.

On a jeho sestra Eliška, kterou najdete u nás v chovných samičkách jsou opravdoví krasavci, kteří se vyvedli v úžasné žluté barvě a vypadají jako zlatíčka. .o)

Na svého Timona čekala velice dlouho malá slečna Zdenička, která si pro něj se svými rodiči přijela z velké dálky a já osobně si velice vážím toho, že i přes dálku a přes to, že na satéňáčka musela celá rodina čekat vydrželi a Timon u nich našel milující společnost a krásný domov.

Na Timonka už přišly první zprávy a musím říct, že mě velice potěšily. Timonek je prý miláčkem celé rodiny a Zdenička na něj nedá dopustit. Prý je lepší jak televize! :o)

Timon má k dispozici hromadu místa a určitě nepatří k ušákům, kteří svůj celý život tráví zavření v kleci. Máme už dokonce první fotky, takže se můžete sami přesvědčit, že Timonovi v novém domově opravdu nic neschází.

Malá Zdenička na mě působila jako velice jemná slečna, která rozhodně nepatří k dětem, kteří by měli králíčka jako živou hračku. Nepochybuji o tom, že se o Timonka dobře stará a že ho má opravdu ráda. Moc děkuji, že Timon měl možnost dostat se právě do této úžasné rodiny. Vždy mě potěší, když vím, že ušáci od nás našli domov, kde nejsou jen tak nějakými zvířaty, ale opravdovými členy domácnosti.

    

 

ARWEN OD LESA

Tato samička se  do svého nového domova odstěhovala jako poslední z vrhu. Její nový domov je dnes v CHS KEMET, kde už od nás bydlí více ušáků a všem se daří výborně. Arwen se při příjezdu zachovala přesně tak jak jsem předpokládala. První co ji v novém domově zajímalo byla miska s krmením a nic víc ona prostě nepotřebuje. Arwen je zkrátka doma všude, kde je dobré jídlo. :o)

Od mala je to velká pohodářka a já už se teď těším jaká budou po Arwen miminka. Je to černobílá strakatá holčina s kašmírovou srstí a miminka od ní budou opravdu zajímavá.

Budete-li se chtít o ní dozvědět víc, odkaz na CHS KEMET najdete v úvodu našich stránek.

    

 

BOBÍŠEK O DLESA

Tento malý, čistě modrý beránčí klučina se odstěhoval jako první.

Jeho nový domov je dnes v Rantířově u Jihlavy a já jsem opravdu ráda, že se malý Bobíšek dostal právě sem. V tomto domově už bydlí samička Betynka, která je poloviční sestrou malého Bobíška a ušáci se zde mají opravdu úžasně. Nechybí jim výběh po zahradě, zvířecí kamarádi jako morčata a kočky, veškerý luxus v domácnosti a hlavně velice milí a přívětiví majitelé, kteří mají svá zvířátka opravdu rádi.

Bobíšek si takový domov určitě zaslouží a já doufám, že nám zde nebude dělat ostudu.

        

 

IZA OD LESA

Poslední samička z vrhu I je malá Iza.

Iza byla ze tří holek nejmenší a také nejmíň chlupatá. Za to to byla jediná modroočka a proto byla i dobře k poznání.

Izu si zamilovala jedna paní, která se u nás kdysi zastavila se skupinkou lidí, kteří se k nám přišli podívat na koně. Když jsem řekla, že máme králíky, nijak se netvářila a šla s námi spíše asi jen z povinnosti. Jenomže v králíkárně ji přepadl mazel Eliot a tenkrát maličká Vločka a bylo rozhodnuto. Paní mi hned hlásila, že až budu mít malé teddíky abych se jí ozvala, že takového miláčka chce mít doma v ložnici.

A tak si Iza našla svou paničku velice jednoduše a dneska se jí daří opravdu výborně.

 

 

IDEA OD LESA

Teddynka Idea bydlí stejně jako její sestřička Illy u Brna. Jsou si s Illy i se třetí samičkou Izou velice podobné, ale Idea asi své paničce padla do oka na první pohled. Abych byla přesná.

Idea byla u nás rezervována jako dárek pro malou slečnu k svátku. Sice ji dostala asi o týden dřív, ale podle toho co mi maminka malé slečny psala jim to vůbec nevadilo. Hned první den, kdy se Idea přestěhovala se se svoji novou paničkou dívala na večerní pohádky a asi spolu byly nadmíru spokojené. Idea prozkoumala pohodlí a krásu bydlení v bytě a její nová panička a kamarádka měla po návratu ze školy doma chlupaté překvapení.

Jsem moc ráda, že Idea bydlí takový kousek od nás a hlavně, že se jí daří dobře a že našla rodinu, kde nebude mít o lásku nouzi.

 

 

ILLY OD LESA

Naše malá krasavice teddy samička Illy se odstěhovala k Brnu. Není to od nás až tak daleko a její nová panička je velice příjemná a osobně si myslím, že Illy si na nedostatek péče a pozornosti nemůže stěžovat. Ze zpráv, které jsem zatím dostala to vypadá, že s malé Illy se stal člen a mazlíček rodiny. Illy byla z celého vrhu I nejchlupatější a dnes je z ní opravdu chlupatá kulička, která si libuje v domácnosti.

Můžete se sami přesvědčit z prvních fotek, které už jsme od paničky dostali. Samozřejmě za ně moc děkuji a pevně doufám, že spolu s Illy budou dobré kamarádky.

 

 

 

VLOČKA II OD LESA

Tato miloučká samička je dcera naší Zázvorky a Loupáčka. Je to krasavice s teddy genem, která byla ve vrhu jediná a proto se z ní asi vyklubal úžasný mazlíček a samozřejmě miláček všech. U dvířek byla vždycky první a ze všeho nejvíc ji zajímalo ne krmení, ale mazlení.

Dnes bydlí Vločka stejně jako už mnoho našich králíčků v CHS KEMET, kde je také velice oblíbená a panička Lenka si ji nemůže vynachválit. Vločka s ní chodí navolno krmit ostatní ušáky a vypadá to, že nesmí u ničeho chybět. Už se moc těším až jí Lenka vybere nějakého pěkného ženicha a jsem moc zvědavá jaká miminka po ní budou. Sami se podívejte jaká z Vločky roste krasavice.

 

    

 

 

MACÍK OD LESA

Hermelíní klučina Macík se odstěhoval do Protivanova, kde našel svoji novou paničku a svoje nové králičí kamarády.

Macík se se svými brášky Snížkem a Jim Beamem samozřejmě zúčastnil své první výstavy a nedopadl vůbec špatně. Nemůžu samozřejmě nic slibovat, ale třeba se po Macíkovi dočkáme i pěkných miminek.

Na fotce se můžete mrknout jaký je z něj dneska krásný ušák.

   

SNÍŽEK OD LESA

Malý hermelínčí sameček Snížek se odstěhoval do CHS KEMET, kde už je od nás více králíčků.

Snížek je krásný typový sameček s PP a na své první výstavě si vedl také velice dobře. Jeho nová panička si na něj zatím nestěžuje a klučina se jí moc líbí. Jsem moc zvědavá jak si povede na svých dalších výstavách a jako otec hermelínčích miminek.

Pokud se budete chtít podívat, kde teď Snížek bydlí, odkaz na stránky CHS KEMET najdete v úvodu našich stránek. Lence moc děkuji, že o Snížka pečuje s takovou péčí a láskou a že mu nafotila tak krásné fotky. Opravdu mu to sluší!

             

PRALINKA

Kašmírovou beránčí samičku asi znáte z našich stránek. Pralinka byla naše chovná samička, ale přestěhovala se do CHS KEMET, kde ji čeká myslím spokojený život a snad už brzo nějaká miminka.

Moc děkuji paní Lence, že poskytne Pralince domov plný dobrot a jiných králičích radostí.

Budete-li se chtít podívat na stránky CHS KEMET, odkaz naleznete v úvodu.

               

REHARACHTEJ OD LESA

Malý krasavec Reharachtej je sameček s teddy genem. Jeho máma je zakrslá červená s PP a táta je čistokrevný teddy.

Tento sameček se odstěhoval stejně jako malá Galadriel a Pralinka do CHS KEMET, kde bude doufám přínosem do dalšího chovu paní Lenky.

Jsem moc zvědavá jaká miminka po Reharachtejovi budou, protože je to opravdu krásný králíček.

Budete-li se chtít podívat na stránky CHS KEMET, odkaz naleznete v úvodu.

      

 

 

CHARDONAY OD LESA

Teddy samička Chardonay se odstěhovala opravdu daleko. Její nová panička si ji vybrala do chovu a nyní už bydlí v Kladně v CHS Z ŠÍPKOVÉ RŮŽE.

Zatím jsou na Chardonay samé dobré zprávy a paničce se moc líbí. Na malou jsem opravdu pyšná, protože jako králíček je myslím moc pěkná a hlavně je to velká bojovnice. Jako miminko byla hodně nemocná, ale všechno zvládla a snad už má vše nejhorší za sebou a čeká ji jen příjemný život s miminky a novou paničkou.

Budete-li se chtít podívat na stránky CHS Z ŠÍPKOVÉ RŮŽE, odkaz naleznete v úvodu.

 

 

BAMBULKA OD LESA

Naše malá Bambulka je krásná beránčí slena se sijamským zbarvením.

Tato malá krasavice se odstěhovala do Ořechova u Brna, kde se z ní stal člen rodiny a domácí mazlíček. Její seznámení s novou paničkou bylo trošku dramatické, protože když si ji chtěla panička poprvé pochovat, Bambulka jí vyskočila přes rameno a rozhodla se, že prchne. :o)

I když to paničku trošku vyděsilo a vypadalo to, že je rozhodnutá, že už králíky nikdy chovat v náručí nebude, po prvím mailu, který jsem od Bambulčiné paničky dostala jsem pochopila, že to panička nevydržela. :o)

Bambulka se má výborně a i když je to trošku plašší zvířátko, které bylo od mala spíš bojácné a určitě nebyla takový průzkumník jako její bráška, našla domov plný lásky a králičích dobrot. Jsem si jistá tím, že její noví majitelé a kamarádi Bambulku brzo přesvědčí, že lidi jsou fajn a že mazlení je bezvadná věc, která by se neměla opomínat.

Moc děkuji za krásný a milý mail od paní Radky a samozřejmě za první krásné fotečky z Bambulčiného nového domova.

 

BUBLIŇÁČEK OD LESA

Toto zvláštní jméno dostal malý sijamský beránek, který se odstěhoval až do Tábora. Jeho novými páníčky a kamarády jsou slečna  Veronika a pan Hynek. Bubliňáčka našli u nás na stránkách v neděli v poledne a večer už ho měli doma. :o)

Charakteristika, která mi od nových páníčků přišla je naprosto výstižná a úžasná.

Pan Hynek doslova napsal:

"Je to malý, oprsklý, skákajici a všudekadici drzounek, nicméně je boží"

Myslím, že k tomu není co dodat a jak se Bubliňáčkovi daří se můžete přesvědčit sami.

Já jsem moc ráda, že se prcek dostal zrovna k takovým lidem a vzhledem k tomu, že to byl králíček, který od malinka vyhledával blízkost a společnost lidí, moc to Bubliňáčkovi přeju.


 

 

 

MOLLY OD LESA

Poslední samička s rex genem u nás byla nejdéle a bydlely spolu se samičkou Galadriel. Byly velké kamarádky, ale už nám holky taky odcestovaly.

Samička Molly se odstěhovala do Prahy do chovu rexíků. Paní, která si Mollynku vybrala už má od nás samičku rex beránka Morgan a jsem si jistá, že Mollynka šla do dobrých rukou.

Doufám, že si budou s paničkou rozumět a že po ní budou hezká miminka.

 

SAMEČEK

Flíčkův bráška se odstěhoval nejspíš do Brna, ale od té doby co od nás odjel o něm nevím vůbec nic. Proto vám nemůžu říct ani jeho jméno ani jak se mu daří.

 

FLÍČEK OD LESA

Krásný černobílý strakáček dostal od svojí nové paničky velice výstižné jméno Flíček. Jeho panička se do Flíčka zamilovala na první pohled na našich stránkách a přijela si pro něj osobně až z Olomouce. Malý Flíček je dnes členem rodiny a zatím na něj nebyly žádné stížnosti. Svojí nové paničce také pomáhá zapomenout na jejího předchozího ušáka, který jí z neznámých příčin uhynul. Jsem ráda, že Flíček šel do rodiny, kde je klid a že jeho panička už má s ušáky zkušenost. Přece jenom to byl takový plašší králíček a hromada dětí by mu asi nedělala moc dobře.

Zde se můžete podívat na Flíčkovi fotečky z nového domova.

 

 

KRYŠPÍN OD LESA

Našeho malého Kryšpína si vybrala paní, která prý hledala něco na mazlení. Do prcka se zamilovala na první pohled a odnesla si ho ihned jakmile mohl jít od mámy.

Malý Kryšpín je krásný japanovitý beránek po rodičích a jeho nová panička si ho doma zabrala pouze a jen pro sebe. Kryšpín bydlí s paničkou v ložnici a klec má na zámek aby byl chráněn před nadměrnou přízní dětí. Toto opatření já osobně moc oceňuji, protože králík není živá hračka a pokud jsou děti moc malé, bes dozoru by ušáka do rukou dosta neměli.

Ušák bydlí kousek od nás ve vesničce Budišov, takže o něm mám pravidelné zprávy.

 

SAMIČKA

Kryšpínova sestřička se odstěhovala k velice zkušenému chovateli, kde už bydlí naši dva teddíci. Tam se malé bude dařit myslím velice dobře a můžeme se těšit i na její miminka.

 

 

GALADRIEL OD LESA

Jediná slečna od Sváti si okamžitě našla svoji obdivovatelku a novou paničku, která jí vybrala i krásné jméno.

Galadriel se odstěhovala do CHS KEMET, kde bude dělat své nové paničce radost jako chovná samička. Galadriel je opravdu krasavice a myslím si, že v chovu nebude dělat ostudu.

V CHS KEMET se mají králíčci opravdu výborně a já moc děkuji paní Lence, že si malou Galadriel vybrala a že se bude mít malá dobře.

Budete-li se chtít podívat na CHS Kemet, odkaz na stránky najdete v úvodu.

     

MAX OD LESA

Malý Maxík je také sameček od Sváti a ten se stěhoval opravdujen kousek od nás.

Jeho nová panička je slečna Kristýnka a myslím, že k Maxíkovi už přibyl i morčečí kamarád.

Kristýnka už od nás měla jednoho ušáka, kterému už byly asi 4 roky, ale bohužel ušáka v letním výběhu ulovila kuna, takže Maxík se stal další zachránce rodinného smutnění jako jeho bráškové.

Maxík má k dispozici celou zahradu, svého morčečího kamaráda a péči svojí paničky. Myslím, že kdekterý ušák by mu mohl závidět.

 

BUBLA OD LESA

Bubla našel svůj domov až jako poslední z celého vrhu.Odstěhoval se k Jihlavě ke své nové paničce slečně Erice, která ho se svými malými sestřičkami opravdu rozmazluje.

Bubla se ke své paničce choval od první chvíle jako by ji znal od jakživa a myslím, že mu v novém domově nebude nic scházet.

   

ČOKY A ŠMUDLA OD LESA

Tihle dva beránčí kluci se nám odstěhovali až do Fulneka k Ostravě a jejich dvě nové paničky jsou holky Lucka a Gábinka. Tyto dvě malé slečny přišly o svého ušáka při velkých povodních a já jsem moc ráda, že neměly čas smutnit moc dlouho a že jim naši kluci padli do oka a zarazili tak veškeré smutnění.

Klukům se myslím bude dařit moc dobře a já držím jak holkám tak našim ušákům palce aby se jim už veškerá smůla vyhnula.

 

MAXÍK OD LESA

Sameček Maxík se nám odstěhoval jako chovný králíček do CHS KEMET a dnes už má i svoje potomky, kteří po tátovi zdědili jen to nejlepší. Maxík je bráška našeho samečka Vašíka a oba kluci jsou opravdu povedení představitelé svého plemene.

V CHS KEMET se mu daří výborně a máme o něm pravidelné zprávy. Budete-li se chtít podívat na více Maxíkových fotek a na jeho potomky, určitě vše najdete na stránkách CHS KEMET. Odkaz naleznete v úvodu našich stránek.

 

ŠMUDLINKA OD LESA

Naše malá Šmudlinka se odstěhovala do Prahy, kde je společně i s andulákem Pepíkem člen rodiny. Původně si Šmudlinku vybrala a koupila její "panička", která ovšem netušila, že Šmudlinku si naprosto získá její malý synek Vikoušek. Vykoušek je opravdu malý klučina a já bych nikdy nevěřila, že králík snese takový projev lásky, jaký děti občas mají. Jak všichni víme, děti svoji lásku někdy projevují s opravdovou vervou. :o)

Ovšem naše Šmudlinka se do Vikouška zamilovala a doma spolu táhnou za jeden provaz. Panička si trošku stěžuje, že Šmudlinka je ochotná jí věnovat pozornost pouze, když není Vikoušek na doslech, ale i přez to mají Šmudlinku všichni rádi a má se opravdu výborně. Můžete se všichni podívat na krásné fotky jak se Šmudlince daří a myslím, že mi dáte za pravdu, že jí nic nechybí. Za fotky moc moc děkuji a za lásku, kterou Šmudlinka dostává děkuji ještě víc.

 

 

GIRONA OD LESA

Samička Girona měla opravdu štěstí. Nejdříve si ji zamluvila i s jejím bráškou Gigolem paní, která si je vůbec nevyzvedla a ani svoji rezervaci nezrušila a já už jsem měla strach, že Gironka svého nového majitele nenajde. Ale opravdu to byla schoda náhod, která Gironce pomohla a dnes Gironka bydlí u jedné opravdu velice šikovné a milé slečny Kristýny, která má Gironku jako svého prvního teddíka. Gironka bydlí s druhou králičí samičkou, takže nesmutní a i když se se svojí novou paničkou teprve seznamují, panička ji jen chválí a rozmazluje.

Slečna Kristýna svoje králičí holky bere pravidelně na procházky a já si osobně myslím, že Kristýna je velice slibně začínající mladý chovatel, který má ke zvířátkům opravdovou lásku.

Tady se můžete podívat na krásné fotečky, které mi Girončina nová panička poslala. Jsem opravdu ráda, že Gironka má tak úžasný domov, kde má plno lásky a péče.

 

GIGOLO - MERLIN OD LESA

Teddy sameček Gigolo dostal jméno Merlin a odstěhoval se do Prahy jako domácí mazlíček. Vzhledem k tomu, že odjel teprve nedávno o něm zatím žádné podrobnější zprávy nemám, ale jakmile se něco z jeho nového domova dozvím, samozřejmě zde vše najdete.

 

FRANCESCA - ADELKA OD LESA

Teddy samička Francesca dostala od svojí nové paničky jméno Adelka a odcestovala nám jako první miminko z vrhu F.

Tato chlupatá krasavice se má opravdu jako v králičím ráji. Její panička ji pravidelně češe, mazlí a pořídila jí i králičího kamaráda Filípka, se kterým Adelka řádí celé dny. Panička je s sebou bere na chatu, kde mají ušáci krásný výběh po trávě a já jsem velice ráda, že si malou Adelku vybrala paní, která má zvířátka upřímně ráda.

Adelčina nová panička mi pravidelně píše a když se nedostane k internetu, vždy alespoň zavolá abych neměla o Adelku starost. Tímto bych jí chtěla moc poděkovat, protože moc takových zodpovědných majitelů ušáků není.

Tady je pár foteček s Adelčiného nového domova. Myslím, že časem jich přibyde. :o)

 

FILIPPO OD LESA

Sameček Filippo se nám odstěhoval až na Slovensko, kde bude mít samozřejmě i jednu nebo více kamarádek a bude zde jako chovný sameček. Je to krásný klučina s kvalitní srstí a velice milou i když trošku plachou povahou. Na jeho miminka jsem opravdu zvědavá.

 

FATIM A OD LESA

Fatima se se svým kamarádem Holiwoodem odstěhovala do kvalitního chovu králíků, kde jsou s Holiwoodem jako okrasa králíkárny a už teď jsem zvědavá na miminka, která spolu ti dva jednou určitě budou mít.

 

HOLIWOOD OD LESA

Sameček Holiwood se odstěhoval do chovu i se svoji sousedkou z vrhu F. Oba ušáci bydlí kousek od nás a jsou v dobrých rukou zkušeného chovatele, který se o králíčky stará opravdu svědomitě.

 

HURVÍNEK OD LESA

Teddy klučina Hurvínek odjel jako hrdý sameček do CHS RÁJ TEDDÍKŮ do Prahy, kde dostal místo jako chovný sameček. Hurvínek byl od mala nejsilnější a nejkrásnější klučina z vrhu a já jen doufám, že svojí paničce bude dělat jen radost a že bude v chovu co platný.

SNĚHURKA OD LESA

Běloučká hermelínčí krasavice Sněhurka se odstěhovala do CHS S OWLERY, kde už má kamarády z naší králíkárny. Sněhurka bude první králíček s PP, kterého si její nová panička vybrala a už má naplánovanou i svoji první výstavu. T'akže už teď jí všichni doma držíme palce aby se holka naše pěkně předvedla a aby se líbila.

Ve svém novém domově bude ve vynikajících podmínkách a bude zde mít hromadu lásky, hlazení a králičích dobrot, ale také se může těšit na svoje miminka, na která už jsem teď moc zvědavá. Snad nové paničce pomůže ve zlepšení typu u teddíků, které její panička z láskou chová.

Odkaz na stránky, kde bude Sněhurka bydlet najdete u nás na stránkách, hned v úvodu.

   

ANDREJKA OD LESA

Hermelínka Andrejka je krásná samička s PP, která může být hrdá na to, že bude v dalším chovu a já doufám, že na výstavách a v chovu nebude dělat ostudu a že se jí bude dobře dařit.

 

MIA OD LESA

Hermelínčí krasavice Mia odcestovala až do Olomouce, kde se z ní stal domácí mazlíček a člen rodiny. Vybrala si ji slečna Lucie, která péči o ušáky zvládá výborně a na Miušku zatím nepřišly ani žádné stížnosti.

Však se můžete mrknout jak se Miušce daří.

     

ADELKA OD LESA

Naše hermelínčí modrooká slečna Adelka se odstěhovala k malé slečně Vendulce, která si ji vybrala jako svou domácí kamarádku. Vendulka si se svoji maminkou pro Adelku přijely s velkým nadšením a Vendulka jakmile malou Adelku uviděla, nevnímala nic jiného. Od té doby neměla v hlavě nic jiného než Adelku a všechno ostatní už musela vyřizovat maminka. :o)

Adelka se bude mít opravdu mazlivě a řekla bych, že to bude zase jeden spokojený ušák.

 

 

BOBINA OD LESA

Tato beránčí slečna má krásnou divokou barvu a po mámě zdědila i velice jemnou a hustou dlouhou srst.

Bobina se i se svojí sestřičkou Ferdou odstěhovala do rodiny jako domácí mazlíček a holky se mají opravdu dobře. Mají výběh na zahradě a jejich panička se o ně myslím velice dobře stará.

Bohu žel moc zpráv o holkách nemám a fotečkami vás taky nepotěším, ale asi je to tím, že jejih panička je v sedmé třídě a má asi jiné starosti než sedět u počítače a posílat zprávy o ušácích. :o)

Ale pokud budou jakékoliv novinky, určitě je hned nahlásím.

 

FERĎÁSEK OD LESA

Malý Ferďásek je japanovitý fešák, který byl jako malý prcek velice plachý a nechtěl o nějakém mazlení ani slyšet. Ale zvládli jsme to a jakmile přišel na to, že lidská ruka je vlastně bezva věc, která drbe za ušima a nosí dobroty, stal se z něj první, kdo hlídal u dvířek jestli někdo něco nenese.

Malý Ferďásek se nám odstěhoval za malou slečnou Anetkou, se kterou si padli do oka už v králíkárně a byli spolu hned jedna packa.

Máme i krásné fotečky z Ferďáskového nového domva, takže se můžete přesvětčit, že se má klučina opravdu dobře a že to s malou Anetkou zvládají jedna radost.

 

ŠIMONKA OD LESA

Králičí slečna Šimonka je samička japanovitého beránka a ta měla svoje králičí dětství opravdu napínavé. V pěti týdnech nám onemocněla kokcidiózou a opravdu jsme o ni bojovali ze všech sil. Ale malá Šimonka je opravdu bojovnice a zvládla to i když já už jsem v to ani nedoufala.

Dnes malá samička bydlí v úžasné rodině, kde má krásnou klec a denně podniká výlety po zahradě, kde má hromadu prostoru na běhání. Její kamarádkou a paničkou je malá slečna Monička, která se o ni se svoji maminkou stará a zatím na malou Šimonku chodí jen samé chvály. Tak jen doufám, že jí to vydrží.

No a proč zrovna jméno Šimonka? Monička se nemohla rozhodnout jak svoji novou chlupatou kamarádku pojmenuje a nakonec prý je stejně umazlená jako její táta Šimon tak prý to bude malá Šimonka.

 

MORGAN OD LESA

Malá Morgan je jediná samička z vrhu rex beránků a je to krásná černobílá slečna.

Morgan se nám odstěhovala do Prahy do chovu rexíků, kde je zároveň jako chovná samička, ale zároveň i jako mazlíček svojí nové paničky. S Morganinou novou paničkou jsem v kontaktu a o Morgan mám pravidelné zprávy a také první fotečky, které zde samozřejmě najdete. Prý fotit Morgan je stejně těžké jako pokusit se vyfotit pytel blech, ale panička to zvládla což já osobně velice oceňuji a Morgan se nemá zač stydět.

 

Ferda od lesa

Ferda je černý krasavec beránčího rexíka a ten si myslím opravdu vyhrál úžasný králičí domov.

Vybral si ho za kamaráda malý Pavlík, který se o něj stará co mu síly stačí a zvládá to opravdu předpisově. Pavlíkovi rodiče mu samozřejmě pomáhají a někdy mám pocit, že jeden králíček je na mazlení pro 3 lidi nějak málo. Od Ferdových páníčků dostávám pravidelné zprávy plné chvály což samozřejmě každého chovatele moc potěší a také posílají krásné fotečky abychom věděli jak se Ferdovi daří a jak to Pavlík zvládá.

Však se můžete všichni podívat, že Pavlík je opravdu Šikula a že Ferda je s ním opravdu jedna packa.

         Zde

PORTUGAL OD LESA

Malý portugal je sameček rex beránka a je to krásný strakatý klučina s přátelskou povahou.

Dnes je malý portugal jako domácí mazlíček u slečny, která miluje koně a zvířátka vůbec a daří se mu výborně. Má krásný domeček a velice pestrou stravu, ve které si velice pečlivě vybírá a stal se z něj pěkný mlsoun. Pokud časem budou nějaké fotečky, určitě je zde najdete.

 

EFEKT OD LESA

Tento náš teddy klučina od Marlenky a Preclíka se dostal do vynikajících podmínek.

Doma mu říkají Efík a kromě občasného troušení bobků a jiných králičích kulišáren to s ním snad není tak strašné.

Jako domácí mazlíček a kamarád se má velice dobře a já moc děkuji paní Rychtové za zprávy o Efíkovi i za péči, kterou mu ona a hlavně její dcera věnují.

Schválně se podívejte, že Efík opravdu nestrádá

'

 

EXTÁZE OD LESA

Tato teddy samička od Marlenky a Preclíka se původně odstěhovala do Mostu, kde měla být jako chovná samička.

Paní chovatelka však Extazi i jejího strýčka samečka Cappucina od lesa brzo prodala a kam se ušáci dostali nemám tušení. Podle posledních zpráv by měli být u paní chovatelky Plecité.

Ovšem jak se jim daří nemám tušení a asi se o nich bohu žel nic nedozvím což mě velice mrzí. Byli to krásní chlupatí mazlíci a já můžu jen doufat, že se jim daří dobře a že se jim nic nestalo.

 

BETYNKA OD LESA

Tato beránčí holčička od Máši a Šimona od nás odjela asi 12.5.08.

Nebydlí od nás až tak daleko. Odstěhovala se k Jihlavě a má se v novém domově jako v ráji. Má tam plno zvířecích kamarádů, dokonce i jednoho králičího a její nová panička si nani ještě vůbec nestěžovala.

Na fotkách všichni uvidíte, že se malé Betynce daří opravdu dobře. Bydlení mají doma, přes léto volný výběh po zahrádce...

Prostě králičí ráj!!

Jsem moc ráda, že zase jedna ušatá holčička dostala takový krásný domov plný lásky.

 

BENJAMÍNEK OD LESA

Tento beránčí klučina, bráška malé Betynky se nám odstěhoval do Uherského Hradiště.

Prý se má velice dobře a doma zatím dělá jen radost.

 

DIADEM ALIJAS DIBLÍK OD LESA

Tento krásný teddy sameček od Loupáčka a Máničky se dostal do CHS teddy Z OWLERY jako samička Freya.

Je tam jako chovný sameček a už má i svoje krásné potomky. Moc děkuji slečně Romaně za zprávy jak o Diblíkovi tak o Freyušce a za krásné fotky.

Tady se mají ušáci opravdu dobře a já jsem za to moc ráda.

 

CELSIANA OD LESA

Poslední miminko z vrhu teddíků C odcestovalo v úterý 27.5 do CHS MAGNUM. Paní chovatelka je zatím z malé Celsianky nadšená a moc se jí líbí. Doufám, že to tak zůstane i do budoucna a že se bude mít dobře.

Nové fotečky vám tady ukážu snad brzo.

Adresa, kde můžete v případě zájmu naši Celsianku najít je

http://www.kralici-berani.websnadno.cz/

 

CAPPUCCINO OD LESA

Tento sameček odjel původně k paní chovatelce Lence, ale od ní se dostal až do Mostu a odtud bůh ví kam.

Paní chovatelka Štorková z Mostu ho i s jeho skoro neteřinkou Extází, která je taky z mého chovu prodala a z posledních zpráv vím, že skončili u paní chovatelky Plecité.

Zprávy o nich nemám vůbec žádné.

 

CORONADO OD LESA

Tento bráška Cupida odjel 22.5 k jedné slečně, která z něj měla velkou radost a zatím na něj nepřišly žádné stížnosti.

Myslím, že si Coronado takový domov plný lásky zasloužil a snad vám zde brzo budu mít možnost ukázat fotečky z jeho nového domova.

 

CUPIDO OD LESA

Tento krásný klučina od Pampelišky a Lilíka odjel jako první.

Bude dělat společnost v rodině jako domácí mazlíček s ostatními domácími zvířátky a myslím, že se bude mít moc dobře. Prý mu možná časem přibude i nevěsta. :o)

 

BARBADOS OD LESA

Dneska (21.4¨odjel poslední klučina od Marlenky a Piškota. Přes týden bude bydlet v zookoutku na střední zemědělské škole v Třebíči a o víkendu bude jezdit se svým páničkem domů.

Doufám, že si spolu budou rozumět a že vám zde snad brzo napíšu jak se mu daří.

 

 BALDUIN ALIJAS JACKIE OD LESA

Dneska (12.4.08) odjel další králíček od Marlenky a Piškota.

Jackie odjel dnes se svoji paničkou, která na něj netrpělivě čekala.

Jackieho dostala jako dárek k narozeninám a celá rodina se na něj byli několikrát dívat už od malého miminka. Dneska si Jackieho odvezli a já jsem přesvědčená o tom, že Jackie našel úžasný domov plný lásky a pomazlení.

Tolik lásky a péče bych přála všem králíčkům, kteří nikdy nic takového nepoznali.

Doufám, že v blízké době vás budu o Jackiem více informovat. Fotky z jeho nového domova

 

BABETKA OD LESA

V pátek 11.4.08 odjela první holčička z vrhu od Marlenky a Piškota.

Odcestovala do Prahy, kde bude mít krásné společné bydlení se zakrslým beránkem Buksíkem OD LESA.

Její panička mi včera psala. Babetka se jí moc líbí a já pevně věřím, že i do budoucna bude slečna Gabriela s oběma našimi králíčky spokojená.

Foto babetky z nového domova snad dodám.

 

MIŠULKA OD LESA

Poslední králičí holčička z vrhu od Pampelišky a Piškota dostala také velice roztomilé jméno Mišulka. Ve svém novém domově má svoje králičí kamarádky a její nová panička je s ní zatím naprosto spokojená. Už teď se těším jaká miminka od Mišulky časem budou k vidění.

Foto Mišulky (ještě od nás) najdete

 

KOBLÍŽEK OD LESA

Dnes k nám dorazila zpráva o Kenyho bráškovi, který se odstěhoval do Havířova. Jeho nová panička mu vybrala krásné, slaďoučké jméno Koblížek, takže jeho tatínek Piškot je na něj velice hrdý. V jeho novém domově jsou s ním zatím spokojení a prý budou Koblížkovi časem schánět i nějakou hezkou nevěstu.

Koblížkovo foto (Ještě od nás) najdete

 

BROUČEK OD LESA A BERUŠKA OD LESA

Tito sourozenci teddy králíčků odcestovali včera k jedné chovatelce, která z nich má zatím radost a psala mi krásný mail jak se jí králíčci líbí. Vybrala jim krásná mazlivá jména tak jen doufám, že jim ten vzhled a chování mazlíčků vydrží a že po nich budou krásná miminka. Snad vám zde brzo ukážu jejich nové fotečky jak se jim v novém domově daří.

Fotky Broučka a berušky (ještě od nás)

KENY OD LESA

Tento teddy klučina odjel i se svým bráškou až do Ostravy. Jak se bude jmenovat jeho bráška ještě nevím. Každý má jinou paničku a společně pouze cestovali. Doufám, že Keny bude dělat doma jen radost a že vám zde brzo ukážu jeho fotečky z nového domova.

Kenyho foto 

  

 

BUX OD LESA

Tento klučina nám odcestoval pár dní po Karolínce. Je to její bráška a svoji novou paničku si našel v Praze. Zatím o něm žádné bližší zprávy nemám, ale doufám, že se jeho panička ozve a že budu mít možnost o Buxíkovi napsat něco víc.

Bugsíkovi fotky

 

KAROLÍNKA OD LESA

Tato beránčí samička nám odjela jako první. Je to dcera Stázky a Šimona a teď je z ní velký i když divoký rodinný mazlíček.

Pevně věřím, že se jí v novém domově bude dařit a že svému novému páníčkovi Tomášovi bude dělat jen radost. O Karolínce mám z nového domova pravidelné zprávy a řekla bych, že doma vládne pevnou packou a členy svojí nové rodiny si vychovává k obrazu svému.

Fotky Karolínky

 

BUGS BUNNY OD LESA

Poslední holčinka od Stázky a od Šimona se nám odstěhovala do Brna, kde se stala novým členem domácnosti. Podle informací, které o ní mám se má velice dobře a už mi od jejích nových páníčků přišly krásné fotky

 

 

BADY OD LESA

První sameček od Máši a od Šimona, který odjel a od kterého máme první zprávy a fotky se odstěhoval do Vyškova. Zatím na něj žádné stížnosti nejsou tak jen pevně doufám, že mu to vydrží a že bude svým páníčkům dělat jen radost.

Badyho fotky

   

 

 

MERLIN OD LESA

Poslední sameček z vrhu Máši a Šimona odcestoval až do Bratislavi. Jsem ráda, že se o našich králíčcích ví i tak daleko. :o)

Jeho nová panička je s ním prý spokojená a Merlin se alespoň zatím  chová předpisově. Nejradši se chodí dívat do velkého zrcadla, kde se nakrucuje a prohlíží.

Jeho krásné fotky z nového domova

 

 

FREYA OD LESA

První samička, která nás opustila 8.6.2007 dostala krásné mýtické jméno Freya.

Její nová panička je velká milovnice zvířat a Freya se u ní bude mít jistě velmi dobře. Sehnala jí i králičího teddy kamaráda Eliota.

Foto Frey

 

nebo přímo na stránkách její paničky

www.r-s.wz.cz

 

ŤAPINKA OD LESA

Pro druhou samičku si přijeli její noví majitelé ve stejný den jako pro Freyu 8.6. Tuto samičku měla zamluvenou paní, která ji koupila pro svého syna k narozeninám a ten jí vybral   velice roztomilé jméno ťapinka. Asi kvůli její  bílé levé přední nožce.

Foto Ťapinky

 

 CHARLIE OD LESA

Tento klučina nám odcestoval 9.6. Byl stejně jako jeho sestřička zamluven jako dárek k narozeninám. Jako dárek ho dostalke svým desátým narozeninám Kubík, který mu vybral krásné a mazlivé jméno Charlie. S Kubíkem jsem osobně mluvila a můžu říct, žei když je Charlie Kubův první králíček  je u něj v těch nejlepších rukou.

Fotky Kubíka a Charlieho

   

BŘÉŤA OD LESA

 

Tento klučina odjel stejně jako Freya a ťapinka 8.6. Břéťa od nás bydlí opravdu kousek. Odstěhoval se přímo do Třebíče a zatím ještě neudělal žádnou pořádnou rošťárnu. Jeho panička ho zatím jen chválí. Tak jen doufám, že mu to vydrží a že z něj vyroste  rozumný a klidný společník.  

Břéťovi fotky 

 

GLORINKA OD LESA

Poslední samička, která odcestovala 9.6 odjela až do Přelouče. Její nová panička se  jmenuje Adrianka a zatím na Glorinku nepřišly žádné stížnosti. Tak doufám, že jí to vydrží a že nám neudělá ostudu.

Foto Glorinky 

TOPlist